PowerMu Season III Official Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Limbaj pExx

    niko
    niko


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 2012-02-28
    Varsta : 36
    Localizare : Craiova

    Limbaj pExx Empty Limbaj pExx

    Post  niko Sat Mar 17, 2012 10:56 pm

    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  MikerinO Sun Mar 18, 2012 3:29 am

    da, doresc ca in primul print sa se consemneze injuratura lui niko :
    - "sunteti toti o alianta de buti si copi fara viito" (viitor e cuvantul, fiind restrictia de litere/cifre nu a terminat)
    niko
    niko


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 2012-02-28
    Varsta : 36
    Localizare : Craiova

    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  niko Sun Mar 18, 2012 6:21 pm

    MikerinO wrote:da, doresc ca in primul print sa se consemneze injuratura lui niko :
    - "sunteti toti o alianta de buti si copi fara viito" (viitor e cuvantul, fiind restrictia de litere/cifre nu a terminat)

    prietene tu te vezi ce ai scris aici..cum sa restrictie ma bai copile.. si unde vezi tu la mine limbaj ma copile.. pentru cultura mea generala zim si mie ce inseamnca cuvantul " but .. buti " ca vad ca tu in asta vezi limbaj Smile) ofmg Smile) se pare ca esti prea " but " daca tu vezi limbaj in asta .. Smile
    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  MikerinO Sun Mar 18, 2012 11:38 pm

    niko wrote:
    MikerinO wrote:da, doresc ca in primul print sa se consemneze injuratura lui niko :
    - "sunteti toti o alianta de buti si copi fara viito" (viitor e cuvantul, fiind restrictia de litere/cifre nu a terminat)

    prietene tu te vezi ce ai scris aici..cum sa restrictie ma bai copile.. si unde vezi tu la mine limbaj ma copile.. pentru cultura mea generala zim si mie ce inseamnca cuvantul " but .. buti " ca vad ca tu in asta vezi limbaj Smile) ofmg Smile) se pare ca esti prea " but " daca tu vezi limbaj in asta .. Smile

    1. Prieteni nu suntem si da vad ce am scris.
    2. ha? la treaba cu restrictie, abia am inteles ce zici acolo, eu zic sa scrii un rand lung de tot pe joc, atunci ai sa intelegi despre ce restrictie vorbesc.
    3. da, cuvant copil fara viitor ma afecteza, pentru ca eu nu am jignit si nici un caz un guild intreg.
    4. ofmg, era de fapt omfg = o my f.....g god, and with this try to not use english.
    5. but = dar; insa; fara sa; in orice caz; oricum// insa in contextul folosit de tine, cel de gamer; but = prost, idiot, handicapat, etc..

    Sper ca cineva sa solutioneze acest topic sa nu o fac singur!
    avatar
    SoulThief
    Rang: Super Moderator
    Rang: Super Moderator


    Mesaje : 41
    Data de inscriere : 2012-02-21

    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  SoulThief Mon Mar 19, 2012 10:22 pm

    draga meriko
    citeste aici poate iti inprospatez memoria la regulament



    (Limba permisa doar Romana si Engleza)
    Adresarea de
    "noob,nab,mars,jet etc" unei persoane,nu va fi considerata de prima data
    insulta/injuriu ori jignitor catre persoana in cauza,ci doar daca
    respectivul intrece masura.
    Adminii/Moderatorii/Administratorul vor
    decide in ce masura,adresarile numeroase de "noob"(incepator cu tenta de
    prost) vor intrece masura,fiind sanctionate conform suspendurilor pt
    insulte sau injurii.


    sper sa nu mai aud comentarii in acest topic pe acest subiect
    nu doresc sa trec la masuri drastice
    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  MikerinO Wed Mar 21, 2012 7:04 am

    SoulThief, te rog scrie numele macar corect, ca nu suntem colegi degeaba, sau ?? (poti da copy/paste)
    .
    Al 2-lea print, o alta propozitie adresata aliantei si nu cred ca asta a fost toata discutia, deci posibil sa aduc niste printuri, care sa demonstreze ca nu a avut doar o iesire (ma refer la alte discutii) asupra aliantei. Daca 1 din alianta mea, e "nebun" si se ia de toti, nu inseamna ca toti suntem asa.

    Si te rog ia decizia asupra lui dupa tot ce am zis..sau trebuie sa aduc mai multe poze, sa ii dai ban ? posibil sa cer dupa poze o pedeapsa mai mare, nefiind prima data..si amanarea asta asa mare!


    Sponsored content


    Limbaj pExx Empty Re: Limbaj pExx

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:30 pm