PowerMu Season III Official Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Magarie din partea adminului sau hack?

    avatar
    thenote


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 2012-03-06

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  thenote Thu Mar 15, 2012 3:07 am

    Este vorba despre acest topic:
    https://powermu.all-up.com/t312-pk-pe-spot-kant3-coroiubk

    El a luat ban la ora 22:38 in data de 12

    In data de 14 ora 20:58 deja este in kanturu3 pe spot, face lvl iar el trebuia sa aiba ss inca o zi si putin.

    print-ul cu dovada:
    http://www.imagebam.com/image/aeb53b179796028

    Ce se intampla dragi Admini? SoulPilaf i-a luat partea ca este BM la el sau Coroiu foloseste hack-uri?
    PS: AStept o EXPLICATIE!

    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  Creator Thu Mar 15, 2012 6:33 am


    se pare ca respectivu admin a dat prea usor banu si la scoz poate fiind mai milostiv si poate a avut remuscari


    Nu stiu ce sa zic o sa vrb ci cu smitz spitz asta dar din cate stiu nu mai are admin

    Asa ca te rog nu mai rascoli groapa
    avatar
    thenote


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 2012-03-06

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  thenote Thu Mar 15, 2012 6:40 am

    Creator wrote:
    se pare ca respectivu admin a dat prea usor banu si la scoz poate fiind mai milostiv si poate a avut remuscari


    Nu stiu ce sa zic o sa vrb ci cu smitz spitz asta dar din cate stiu nu mai are admin

    Asa ca te rog nu mai rascoli groapa

    Prea usor? Pai ori este un regulament dupa care va luati, ori este dupa bunul plac al fiecaruia?Si daca i l-a scos n-ar trebui postat aici Unban nickname > motiv. ca sa stim si noi.
    Ori este un regulament cu pedepse pentru toata lumea ori este doar pentru cativa?Vorbiti Admini intre voi si micsorati pedepsele atunci!
    Ex: Altcineva sa ia ss 3 zile, sa nu i se scoata ss, altu ia suspend 3 zile, i se scoata peste o zi jumate, cum se simte cel care a stat 3 zile in ss?Ca persoana cealalta este favorizata, nu?
    avatar
    SoulThief
    Rang: Super Moderator
    Rang: Super Moderator


    Mesaje : 41
    Data de inscriere : 2012-02-21

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  SoulThief Thu Mar 15, 2012 2:28 pm

    Eu nu i-am scos banul .
    Si daca Creator nu ia scos nici el inseamna ca Ori Admin ia scos banu
    Ori a donat si si-a debanat caracterul singur din webshop cu credite
    As dorii pe viitor sa nu mai faceti asemenea afirmatii
    Va multumesc
    avatar
    thenote


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 2012-03-06

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  thenote Thu Mar 15, 2012 4:34 pm

    SoulThief wrote:Eu nu i-am scos banul .
    Si daca Creator nu ia scos nici el inseamna ca Ori Admin ia scos banu
    Ori a donat si si-a debanat caracterul singur din webshop cu credite
    As dorii pe viitor sa nu mai faceti asemenea afirmatii
    Va multumesc

    rog pe Admin sa dea o explicatie aici!
    PS : Poate a folosit vreun hack, nu neaparat a donat.
    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  Creator Fri Mar 16, 2012 12:52 am

    An primu rand vreau sa ma lamuresti ca nu esti prea explicit la ce te referi si unde crezi sau vezi ca ar fi hack Admin nu este , nu il conosc personal nu stiu cine este si de unde a venit

    Eu nu iam dat ban si nici nu i lam scos (pana azi )

    Azi iam dat ban pe durata nedeterminata pana se finalizeaza situatia
    Punct
    avatar
    thenote


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 2012-03-06

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  thenote Fri Mar 16, 2012 1:00 am

    Creator wrote: An primu rand vreau sa ma lamuresti ca nu esti prea explicit la ce te referi si unde crezi sau vezi ca ar fi hack Admin nu este , nu il conosc personal nu stiu cine este si de unde a venit

    Eu nu iam dat ban si nici nu i lam scos (pana azi )

    Azi iam dat ban pe durata nedeterminata pana se finalizeaza situatia
    Punct

    Am fost destul de explicit , de accea am cerut o explicatie de la Admin , daca a donat sau a folosit vreun hack sa intre in joc sau vreun Admin i-a scos ss-ul?Nicos da-mi o explicatie, mersi!
    avatar
    SoulThief
    Rang: Super Moderator
    Rang: Super Moderator


    Mesaje : 41
    Data de inscriere : 2012-02-21

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  SoulThief Fri Mar 16, 2012 3:08 pm

    Creator am discutat cu nicos si el i-a scos banu .
    Omul a donat din cate am inteles deci iar sa luat o hotarare gresita.
    Creator nu vreau sa ma bag peste tine in aceasta problema dar cred ca va trebuii sa il cam despagubesti pe CoroiuBK .
    Vb si tu cu nicos sa iti confirme
    Cat despre domnul care face atata valva eu iti recomand sa il penalizezi pt incercarea de a influienta si a discredita un admin .
    Las la aprecierea ta ce masuri o sa iei in aceasta privinta
    avatar
    thenote


    Mesaje : 19
    Data de inscriere : 2012-03-06

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  thenote Fri Mar 16, 2012 3:22 pm

    SoulThief wrote:Creator am discutat cu nicos si el i-a scos banu .
    Omul a donat din cate am inteles deci iar sa luat o hotarare gresita.
    Creator nu vreau sa ma bag peste tine in aceasta problema dar cred ca va trebuii sa il cam despagubesti pe CoroiuBK .
    Vb si tu cu nicos sa iti confirme
    Cat despre domnul care face atata valva eu iti recomand sa il penalizezi pt incercarea de a influienta si a discredita un admin .
    Las la aprecierea ta ce masuri o sa iei in aceasta privinta

    Nu trebuie sa il despagubeasca deloc, daca nicos i-a scos ss-ul la cererea lui CoroiuBK , trebuia unu din ei macar sa posteze aici, sa ne anunte , nu?

    LOL, adica cum vine asta ma ? Adica fac o plangere, respectivul ( CoroiuBK ) ia ss 3 zile, eu il vad in joc peste o zi , postez pe forum si cer o explicatie, si tu recomanzi sa fiu pedepsit?Si esti si admin?Pfff, cum gandesti mai? Vad ca influentezi admini sa ia o decizie/favoriabila din privinta ta sau pe care vrei tu so dai!



    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  Creator Tue Mar 20, 2012 12:40 am

    Am aflat si eu intre timp de coroiubk ca nicos i scos banu

    sal despagubesc ??/ de ce ?? ca am scris limpede si clar pana nu se rezolva prob nu scot
    sa lamurit a stat mai bine de 3 zile cu ban ami cer scuze de aceste masuri dar trebuia sa lamurim o data si potr tot deauna aceasta prob


    TOIC OFF

    Sponsored content


    Magarie din partea adminului sau hack? Empty Re: Magarie din partea adminului sau hack?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:30 pm