PowerMu Season III Official Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Propunere!

    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    Propunere! Empty Propunere!

    Post  MikerinO Tue Feb 21, 2012 7:33 am

    1. Regulamentul pus la punct! Toate regulile rescrise intr-un mod cat mai clar si concis : deoarece cand se face o plangere unii aduc imbunatatirile lor la "reguli", gen nu ai voie pk/ks...dar ai voie cica PK daca ai party pe spot/daca e in party cu tine, etc.....
    2. Executarea regulamentului intru tocmai! Adica Adminii/GameMasterii sa acorde minimul de pedeapsa(deoarece vedem favoruri si inca mari pentru PRIETENII unora, chiar cu nesimtire fata de un anumit GUILD).
    3. Sa fie adaugate reguli de pedepsire cu ban a acelora care la eventuri triseaza! Spun asta si multi altii de pe server, deoarece, mai ales la eventurile RACE, multi pierd startul, pe traseu raman o tura in urma intentionat(am printuri de mi se face rau, fiind mereu primul la eventul asta, cu multi jucatori "CINSTITI"), asteptand sa apara primul si sa stea in fata lui.

    Sper sa nu va simtiti jigniti..insa daca vreti un server frumos care sa prospere, incercati mai mult! Asta e adevarul.

    Daca vor mai fi alte idei, le voi propune tot aici..Rog sa nu se faca SPAM in acest topic!
    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    Propunere! Empty Re: Propunere!

    Post  Creator Wed Feb 22, 2012 4:48 pm

    se ia in cosiderare acest topic cred ca unele reguli ar trebui revizuite

      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:30 pm