PowerMu Season III Official Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Creator
kenzzo
6 posters

    BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    kenzzo
    kenzzo


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-15

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  kenzzo Tue Feb 21, 2012 5:08 am

    Screenshot: h t t p : / / w w w .imagebam.com/image/875578175885200


    Daca cu adminii de fata nu zice niciunu nimic...la un simplu sry...va dati seama ce haos o sa fie ...adica o sa injure toata lumea apoi o sa zica sry Smile)




    P.S: Scroned ai zis ca ii dai ban 1 zi...n`am vazut nimic,iar la indemnul lui creator am urcat screenshot`ul...


    Raul have a brake...
    http://linkvalidator.net/warn.php?p=aHR0cDovL3d3dy5pbWFnZWJhbS5jb20vaW1hZ2UvODc1NTc4MTc1ODg4MTU1
    kenzzo
    kenzzo


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-15

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  kenzzo Tue Feb 21, 2012 5:40 am

    apropo vreau sa`l evalueze Scroned care a zis ca ii da 1 zi ban.
    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  Creator Tue Feb 21, 2012 5:43 am

    Atata vulgaritate in acest joc De nu ami vine sa cred
    Nu stiu daca o sa va convina sa ma iau de tuoate printurile pe care le gasesc in forum si sa le dau la fiecare raspuns si pedepse dupa cum se cuvine

    Ca sa nu mai sic ca o sa dau si celor care PROVOACA pe alti jucatori la injuraturi si la comportament urat

    Va rog nu ma suparti


    Si acest print parerea mea nu e de ban 3 zile
    kenzzo
    kenzzo


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-15

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  kenzzo Tue Feb 21, 2012 6:32 pm

    Fi atent Creator

    8. Limbaj inadecvat (BL)

    8.1 In cazul BL (Limbaj inadecvat) se aplica regula bunului simt, BL-ul fiind interzis si sanctionat prin ban sub orice forma, chiar si prescurtata ( printurile necesita F4 la maxim )
    Reclamatia cu BL o poate face de oricine atat timp cat respecta regulile de postare.

    prima abatere: ban 1 zile
    a doua abatere: ban 3 zile
    a treia abatere: ban 5 zile
    a patra abatere: ban 15 zile
    a cincea abatere: unlimited


    asta e copiata din regulament vezi k ai omis ceva..nu tre sa dai 3 zile...trebuie sa dai 1 zi..ptr prima abatere.
    avatar
    raull


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-12

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  raull Tue Feb 21, 2012 11:03 pm

    care esti aici, dupa cum vezi in print, eu eram la linie,si ala tot tipa RAUL E IN FATA ,dupa ce adminu mi-a dat tp + ca SilverStar m-a provocat toata ziua, si tot imi dadea pm-uri cu amenintari.. etc. daca merit ban pentru asa ceva .. :-j
    avatar
    LycaNiaN


    Mesaje : 12
    Data de inscriere : 2012-02-09

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  LycaNiaN Tue Feb 21, 2012 11:09 pm

    Raul vino cu dovezi ca kenzo, altfel pe degeaba postezi ce ai postat mai sus ...
    avatar
    raull


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-12

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  raull Tue Feb 21, 2012 11:17 pm

    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/10/screen022014330004.jpg/ uite aici dovada, doar ca nu prea e ok ca nu e f4 maxim asa ca :-?? Degeaba
    avatar
    cookie


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 2012-02-22

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  cookie Wed Feb 22, 2012 1:04 am

    PK la event: imageshack.us/photo/my-images/836/screen022021450002.jpg/
    Limbaj: imageshack.us/photo/my-images/31/screen022021440001.jpg/
    avatar
    Claudi0


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-11

    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  Claudi0 Mon Feb 27, 2012 2:39 am

    cookie IECENE asta a fost pe db trecut te pup :*

    Sponsored content


    BL Raul(mda mai trebuie caractere) Empty Re: BL Raul(mda mai trebuie caractere)

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:22 pm