PowerMu Season III Official Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    PK dupa Take!

    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    PK dupa Take! Empty PK dupa Take!

    Post  MikerinO Tue Feb 21, 2012 4:44 am

    Am zis sa il bagam in party nu a vrut..nu a tras nimeni sa faca KS..asa am facut take..si dupa a facut pk, pe toti 3..

    http:/ /imageshack.us/photo/my-images/542/screen022022250008.jpg/

    http:/ /imageshack.us/photo/my-images/542/screen022022270011.jpg/
    PK dupa Take! Screen022022250008
    avatar
    raull


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 2012-02-12

    PK dupa Take! Empty Re: PK dupa Take!

    Post  raull Tue Feb 21, 2012 4:56 am

    chiar, imi pare rau sa te anunt, te-ai postat singur, si vei lua ban pentru fake TAKE ! SUNTETI 3, take se face la party full, adica 4 sau 5 playeri, daca nu am dreptate astept warn..
    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    PK dupa Take! Empty Re: PK dupa Take!

    Post  MikerinO Tue Feb 21, 2012 4:59 am

    2.3 Regula TAKE (preluarea unui spot de catre un party.)
    -Take se poate face in momentul cand sunteti intr-un party cu un nr. superior de membri decat numarul de membri din party existent pe spot.

    tu esti Fortza? daca nu..te rog sa parasesti incinta! daca da..stai pe forum..serverul va fi inchis pentru Fortza..
    Creator
    Creator
    Rang: Admin
    Rang: Admin


    Mesaje : 64
    Data de inscriere : 2010-11-01
    Varsta : 49
    Localizare : Galati

    PK dupa Take! Empty Re: PK dupa Take!

    Post  Creator Tue Feb 21, 2012 5:47 am

    2.1 Party full e considerat un party format din 4 sau 5 playeri.Cererea de party trebuie sa sune ceva de genul : "imi poti da si mie party te rog?" .. imi poti da si mie party? am si eu loc in party? .. nicidecum "PT", "party ma?" .. "pt plzzzzzzzzzzzzzz" .. "da ma party". Cererea de party se face pe un ton jovial , nicidecum pe unul imperativ .Daca nu veti cere party politicos,pm-ul aeste indreptatit sa va refuze dreptul de a intra-n party

    2.3 Regula TAKE (preluarea unui spot de catre un party.)
    -Take se poate face in momentul cand sunteti intr-un party cu un nr. superior de membri decat numarul de membri din party existent pe spot.
    -La party full (4/5 membri) nu se poate face TAKE cu conditia ca toti membri party-ului sa se afle pe spot.
    2.4 In cazul in care un jucator sau party incomplet refuza sa plece, face ks, stationeaza sau face pk pe un spot ocupat de un party, jucatorul sau intreg party-ul va primi ban



    Acu ce sa fac tre sa va dau la toti de acolo ban

    hai judecativa singuri
    avatar
    MikerinO


    Mesaje : 32
    Data de inscriere : 2012-02-15
    Varsta : 35
    Localizare : Departe!

    PK dupa Take! Empty Re: PK dupa Take!

    Post  MikerinO Tue Feb 21, 2012 6:53 am

    da..nu inteleg de ce 1 singur judeca aici..ai luat o decizie deja impotriva mea(si jucatorul pe care l-ai banat a fost banat doar 1 zi, nimic macar 3 cat ai spus tu, mai ales ca trebui sa ia 10 zile)..la postul anterior..si acuma vii cu afirmatii, ca ar trebui sa ne banezi pe toti...

    Cand in REGULAMENTUL FACUT DE VOI SCRIE CA DACA AI NUMAR MAI MARE DE PLAYERI IN PARTY DECAT CEI AFLATI PE SPOT...TAKE-ul E VALID...acuma judeca oleak...Nu scrie nicaieri ca trebuie party full sa iei un spot de la 1 player..

    Astept si alti GM/Admini sa judece...
    ERAM 3 IN PARTY, deci TAKE-ul E LEGAL..CAND EL ERA SINGUR PE SPOT....

    Sponsored content


    PK dupa Take! Empty Re: PK dupa Take!

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:21 pm